AT RoAd Sp. z o.o.

Siedziba i adres
korespondencyjny:

Ul. Strzeszyńska 35/37
60-479 Poznań

KRS: 0000405880

Kapitał Zakładowy:
400.000,00 PLN

NIP: 781-17-44-212

E-mail: biuro@atut24.pl

 

 

 

 

 

 

O firmie

Grupa ATUT rozpoczęła działalność na rynku usług logistycznych w roku 1994 powołaniem do życia firmy: ATUT Agencja Celna. Na dzień dzisiejszy jesteśmy średniej wielkości, prężnie rozwijającą się, zrzeszającą firmy „ATUT24 S.C..”, „AT RoAd Sp. z o.o.” oraz „BTM Logistik” grupą transportowo-logistyczną.

Spedycja i Transport AT ROAD posiada do dyspozycji naszych klientów w transporcie krajowym
20 samochodów o ładowności do 24t i 10 mniejszych jednostek transportowych o ładowności od 1,5 do 8t.

W transporcie międzynarodowym tak po Unii Europejskiej jak i do krajów WNP (trasy na Wschód pod dozorem celnym nawet do republik kaukaskich) do 100 samochodów o ładowności od 1,5 do 24t.

NASZE CELE przy realizacji powierzonych nam zadań to: wysoka jakość świadczonych usług, odpowiedzialny i terminowy transport, zadowolenie naszych klientów.

Do dyspozycji naszych klientów stawiamy naszą międzynarodową załogę która profesjonalnie wykona powierzone przez naszych klientów zadania,  ponieważ cechuje ją: odpowiedzialność, skoncentrowanie na potrzeby klienta, mobilność o każdej porze i komunikatywność językowa (angielski, niemiecki, rosyjski, polski).

Posiadanie wszelkich wymaganych prawem licencji, certyfikatów, zezwoleń, polis i dokumentów, oraz członkostwo w Stowarzyszeniu Międzynarodowych Przewoźników Drogowych gwarantuje bezproblemową realizację zlecenia zgodnie z wymogami przepisów krajowych i międzynarodowych. (szersza informacja w zakładce dokumenty).

Przy realizacji zlecanych nam transportów zawsze gotowi jesteśmy do negocjacji, uściślenia czy doprecyzowania i dostosowania do potrzeb klienta naszej oferty transportowej i cenowej (dobór optymalnego sposobu realizacji zlecenia i środka transportu. a w stosunku do cen – uśrednienia, korekty, czy różnicowanie w zależności od poznania i eliminacji poza kilometrowych czynników cenotwórczych w trakcie realizacji zleceń).

W związku z czym dla uzgodnienia specjalnych, indywidualnych warunków współpracy satysfakcjonujących obie strony jako „spedycja domowa” zawsze gotowi jesteśmy na spotkanie
w miejscu i czasie dla Państwa dogodnym.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług świadczoną przez wysokiej klasy specjalistów po umiarkowanych cenach. Oczekując na Państwa stanowisko i pierwsze zlecenia pozostajemy
z wyrazami szacunku.

W imieniu zespołu AT ROAD z poważaniem:
Roman Tobis i Adam Mroczkowski